Про компанію

Перший крок

Завдяки підтримці партнерів мрія стала реальністю і вдалий старт нашого підприємства – взуттєвої фабрики «ДагоСтиль» – відбувся у 2014 року.Кожна історія великого підприємства починається з формули – керівник + мрія + підтримка + команда.

  • Керівник
  • Мрія
  • Підтримка
  • Команда

Другий крок

Зруйновані та занедбані приміщення взуттєвого гіганта почали перетворюватись на робочі та сучасні цеха та офісні кабінети для багаточисленної команди. Новітні технології, безпека та комфортабельність – це то, чим насамперед керувались директори фабрики. Світлі та великі цеха з високотехнологічним устаткуванням,  модельєрські,  склади, їдальні та зони відпочинку … все це планувалось і впроваджувалось на протязі 5-ти років і, безперечно, буде і надалі впроваджуватись і вдосконалюватись.

2014
рік заснування

Третій крок - команда

На фабриці працює понад 140 людей. Модельери, працівники закрійного цеху, ливарного цеху, заливного цеху, пакувального цеху, швейних цехів, вишивальники, технічні та офісні працівники, працівники складу, менеджери, прибиральниці, охоронці, вантажники, водії – все це спеціалісти з великої літери і частина потужної КОМАНДИ нашої фабрики. Також з грудня 2018 цього року відкрився та успішно запрацював фірмовий магазин «Даго Стиль».

140
працівників

На даний момент «Даго Стиль» є одна з найбільших взуттєвих фабрик у Західній України, яка впевнено крокує вперед, набираючи обороти і розширяючи кордони співпраці. А саме головне те, що Даго Стиль – це велика і дружня родина.

введіть що саме вас цікавить

Shopping Cart

Немає товарів у кошику.